JOP -kuidas armuda kitsejuustu?

AE87E12B-48A1-4711-BC3A-32866568AD3F

Ühel kaunil suve päeval (oh, mis ta nüüd ikka nii kaunis oli, kaunis vihmane pigem) külastasime JOP Antoniust. Seal hoovi peal olen ma tegelikult varemgi kaasa õõtsunud Tönis Mägile või Chalice´i “Minu inimesed” saatel,  kuna suviti esinevad vist igal nädalal andekad muusikud nende õue peal. Vabaõhukontserdid! Tassike minu teed. Ent otseselt restorani osaga on kokkupuude olematuks jäänud.

Olematu on ka minu armastus kitsepiimajuustu vastu olnud. Ma olen küll proovinud nii ja naa pidi, kuid mingitlaadi tõrge on mälusoppi sisse jäänud. Kuigi ma armastan tugevamaitselisi juuste. Väga! On kitsejuust nukralt kõrvale jäänud, kuid südames suur huvi kitsejuustu vastu oli kuskil salanurgas siiski ootel ja valmis veel võimalust andma.

GMP peakoka Koit Uustalu käe all valminud kitsejuustutrühvleid maitstes olin üsna skeptiline, kuid endalegi ootamatult haarasin juba teise ja seejärel kolmanda järele. Vau, kitsejuust võib olla eneselegi ootamatult tõeline värskendus sinu maitsete maailmas. Ent ega rohkem julenud võtta ka. Mitte piinlikkusest! Oh, ei!! Vaid kõhus oli ruumi ka muu jaoks hoida vaja.

Ralf Cafe peedi-kitsejuustusalatit oled söönud?

Mhm, tõeline hitt!

Viimase tõuke kitsejuustu armastusesaagasse andis JOP Antoniuse röstitud peet kitsejuustu, sarapuupähklite ja peedimahlaga. Täielik maitseteplahvatus suus ja südames! Kõlab nii lihtsalt, end peidab endas tohutult maitseid ja kitsejuust saab hoopis teise tähenduse sinu peas. Ma tõesõna lootsin, et toit mu taldrikul ei väheneks nii kiiresti. Nautisin aeglaselt igat kahvlitäit oma täiuses.

Kui sa tunned, et sa ka nii väga tahaks armastada kitsejuustu, ent pole veel ka seda õiget armumise tunnet kätte saanud, anna veel üks võimalus ja mine maitsma!

Tule anna tagasisidet ka, kui oled ära käinud!

Muud ma öelda ei soovinudki.

Aitäh!

JOP

#ekperiment #kuuespeatuspaik

71D544E3-B9DB-4784-B121-52E1F9F2C69A

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s