Pulmajutud!

DSC03509

Teate seda tunnet, kui sul on terve käputäis armsaid pilte, mida tahaks jagada, aga tundub liiast neid kõiki riburadapidi üles postitada. Seega mõistlik oleks need kõik siia ühtekokku panna ja natukese jutuga ka enesele meenutuseks jätta.

Mul on nii hea meel, et ma fotograafi otsimisega vaeva nägin ja leidsin selle õige. Mul oli vaimusilmas ettekujutus mida ma tahan, aga ma ei julenud saja protsendiliselt loota, et ma seda ka saan. Sain! Kuigi algselt oli mul üks fotograaf juba ammu välja valitud, siis päeva lähenedes oli ta siiski meie soovitud kuupäeval kinni. Ma üldse ei imesta! Mine vaata ise miks –  Fotograaf Triin Sööt . Otsisin edasi, kui ühtäkki jagas ta soovitusi fotograafide osas, kes sel päeval vabad võiksid olla. Ja see on nii äge, et ma tänu sellele K.S. FOTO peale sattusin.  I-me-lised fotod!

DSC03652

Jah, ma olen nüüd abielunaine. Läks vaid 7 aastat ja mõned lapsed aega, aga teate, päris hea tunne on! Öeldakse küll, et paber ei muuda midagi, aga mingitlaadi teistsugune tunne, teistlaadi olemine on hinges. Seda tunnet ei oskagi sõnadega kirjeldada.

Kuidas ära tunda õiget kaaslast?

Ma usun südamehäält. Ma usun, et süda tunneb. Süda teab.

Mu õde on tähelepanu juhtinud sellele, et kui sa teed tähtpäevadel  koos oma mehega ühe laua taga kartulisalatit, siis see ongi see õige. Sellised lihtsad asjad. Kas sina hakid koos oma mehega salatit? 🙂

DSC03396

Maikuu teisel päeval lubas tegelikult vihma. Kuigi räägitakse, et vihm pulmapäeval ennustab head, poleks ma kohe kuidagi tahtnud Kabina ääres pildistades poris kõndida. Siiski taevaisa halastas ja vihmasadu kastis maad alles õhtul. Selleks hetkeks olid meil pildid tehtud, lapsed maale vanaema juurde viidud, tort söödud ja ees ootas õhtu kamina, veini ja teineteisega. Tegelikkuses aga kamin ei töötanud ja kell 00.00-ks olime me mõlemad nii väsinud, et juba sättisime magama. Vanapaar juba, mis muud!

Ja nüüd pildirodu!

DSC03500

DSC03791DSC03805DSC03870

DSC03900DSC03701DSC03682

DSC03649DSC03626

DSC03935
Ajastu mälestuseks!

 

 

2 kommentaari “Pulmajutud!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s