Umb Roht

17

Kui tahad oma ema üllatada või mõne tähtpäeva puhul meeles pidada, viia ta Umb Rohtu. Nagu mina. Restoran, mis pakub tõelist silmailu ja maitsete naudingut. Sa ei leia sealt tavalist kotletti ega kartulit, vaid kõigele on hoopistükis loomingulisemalt lähenetud. Isegi arvetšekk tuuakse sulle kühvlil. Jah, just nii!

14

Menüü on lühike ja konkreetne. Ei teki segadust mida võtta, mida jätta, kuid see mis olemas on, paneb kõike proovida tahtma! Hinnad on keskmisest kõrgemad, seega korraga kõike proovida ei ole mõistlik! Ent märgi endale kalendrisse ristike, et pead tagasi tulema. Minul jäi vähemalt mitu toitu hingele kripeldama, mis veel maitsmist tahavad – peet ja veisekeel, klaarsäga ja must küüslauk!

11
Sinihallitusjuustukreem
18
Puravikuleem

Hoovis leiad eest tohutul hulgal laudu (kui ma ei eksi, siis 16 ), et keegi ukse taha ei jääks ja saaks sumedatel suveõhtutel veini rüübata ning head seltskonda nautida õuetulede ja muusika saatel. Lisaks avaneb hoovi ka köögitoimkonna suur ja avar lahtine aken, mis toob Umb Rohu aura sulle silma alla ja lõhub barjääri sinu ja personali vahel. Kuigi väljas on mõnus, paistab ka sees hubane ennastunustav miljöö olema.

…Meie sõprust, soojust ja lugupidamist maitsva toidu ning mõnusa veini vastu võib pidada hävinematuks, just nagu üks eestimaine umbrohi. Pikalt õitsev, vähenõudlik, isekülvi andev ning erakordselt ilus rukkilill on parim umbrohuline meid iseloomustamaks… 

Ma ei tea praegu kokku lugeda palju mu ema Umb Rohu külastuse käigus “vau” ütles või teenindust kiitis ja ma pean temaga nõustuma – ju seal see miski on, mis ahhetama paneb. Oma silm on kuningas – Umb Roht

 

This slideshow requires JavaScript.

Oled külastanud? 

Kuidas meeldis?

#eksperiment #teinepeatuspaik 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s