Milline on parim pitsa? Sügavkülmutatud pitsatest!

Premia2

 

Mäletate veel neid maitsetuid paksukõvapõhjalisi sügavkülmutatud pitsasid, millest hambad läbi ei läinud? Suure näljaga sai ikka söödud, aga maitseelamust ei olnud küll loota.

Nüüd on need ajad igavikku vajunud ja tohutust sügavkülmutatud pitsade valikust on neist enamus siiski täiesti söödavad. Mitte lihtsalt söödavad, vaid imemaitsvad ja kui ei teaks kuidas tehakse, ei arvakski, et tegu sügavkülmutatud pitsaga. Sügavkülmutatud pitsad on vahepeal läbi teinud totaalse arengu.

Reastasin pitsad pingeritta – parim esimeseks, maitsetum viimaseks. Kasutasin singiga pitsa versioone. Samas konkurents on tihe ja mõned pitsad kaotasid kohta vaid imepisikese vahe tõttu.

 1. Premia singi-juustupitsa tomatikastmega- müstiline kui maitsev! See pisem versioon pitsast sai mul üksinda hetkega söödud, sest see lausa sulas suus. Katet iseenesest nagu polegi palju peal, aga maitsekus ja mahlasus on siiski täielikult paigas! 

Valmib praeahjus isegi kiiremini kui pakil lubatud 9-11 minutit. Põhi parajalt õhuke. Teinekord ei kõhkle hetkekski, et Premia pitsa ostukorvi laduda! Soovitan julgelt!

 

This slideshow requires JavaScript.

 

2. Grandiosa Hawaii pitsa kiviahjupõhjaga pitsa –  minu maitsemeelele käib ananass pitsa peale ja seda leidus sellel pitsal ohtralt. Lisaks oli ananass eriti intensiivse maitsega. Igatahes tõeline üllatus. Pole maha visatud raha!

Piisas 7 minutist ahjus, kui pitsa muutus kuldseks ja juust sulanuks.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

3. Rimi stonebaked pizza capricciosa ehk kiviahjus küpsetatud pitsa, millel seened, keedusink, mozzarella ja emmentali juust. Katet on piisavalt. Maitsetes on sügavust. Hea põhi.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

4. Dr. Oetker Ristorante pizza hawaii juustu, ananassi ja singiga pitsa, mis on krõbeda õhukese põhjaga. Kusjuures tõepoolest väga hea põhi on sel pitsal, maitselt pigem selline mahe ja katet peal pisut vähe.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

5. Härmavili singipitsa täielik pettumus! Ei juustu, ei sinki! Põhi pisut liiga kuiv. Samas lastele läks hästi peale. Ja tütar on seda nii mõnigi kord ostnud endale.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

* Tegemist on puhtalt minu ja minu pere isikliku maitse ja arvamusega, mis ei pruugi kattuda Sinu maitsega!

* Tegemist pole ostetud reklaamiga ega mitte mingil viisil kallutatud arvamusega, vaid baseerub puhtalt maitsmisele.

 

 

 

Üks kommentaar “Milline on parim pitsa? Sügavkülmutatud pitsatest!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s